Kinderoppas, Kindernevendienst en Catechisatie

Kinderoppas

Tijdens de kerkdienst is er de mogelijkheid voor kinderoppas in Pluspunt. Over het algemeen voor kinderen van 0 tot 5 jaar. De regeling hiervan is in handen van S. Euving-Lennips . Indien men gebruik wenst te maken van de oppas, kan men dit voor aanvang van de dienst aangeven bij de koster. Zij hebben een vaste lijst met namen, die om de beurt op de kinderen zullen passen.

Kindernevendienst

Iedere zondag wordt er kindernevendienst gehouden voor de kinderen van de basisschool.

De leidsters zijn: Femke Euving, Geertje Euving, Henk en Renate Wolswinkel

Catechisatie

De catechisaties worden gegeven in samenwerking met de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt in Gees. 
Ze zijn wekelijks van september t/m mei, verdeeld in 3 leeftijdsgroepen.