Kerk in tijd van corona

Vanaf 5 april zullen wij ons best doen om iedere zondag een live dienst uit te zenden op facebook. We hebben een facebook pagina aangemaakt deze kunt u vinden door op facebook te zoeken naar PKN Gees als u de pagina gevonden heeft kunt u ons volgen. Als u onze pagina bent gaan volgen dan krijgt u elke zondag een melding van de live uitzending. Na de dienst zullen we de dienst ook op de Kerkomroep site zetten. Voor vragen kunt u contact met ons opnemen.

Geen facebook?

Als u geen facebook heeft kunt u onze pagina niet volgen. U kunt een account aanmaken en de pagina volgen.

U wil geen facebook

Dan kan u de dienst niet live volgen! U kunt de dienst natuurlijk later wel bekijken op de site van de kerkomroep

Ds Breunesse aanwezig

Ds . Breunesse is vanaf juni weer iedere donderdag te vinden in de kerk daar houd hij zijn spreekuur van 10:00 tot 12:00 u bent dan welkom voor een gesprek of gebed.